Omlazení plazmaterapií

Plazmaterapie je účinná a ve světě velmi oblíbená metoda anti-ageing medicíny, která využívá regenerační sílu vlastního těla. Plazma terapie umožňuje vyhlazení vrásek a celkové omlazení pleti za použití vlastní krve. Látky obsažené v krvi mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces jejího stárnutí.

Omlazující efekt v sobě skrývá krevní plazma. Ta je bohatá na růstové faktory, které pokožku regenerují a startují v ní procesy omlazení. To vše zcela přirozenou cestou, takže nehrozí alergie nebo přenosy chorob.

Plazmaterapie je unikátní metoda, která maximálně využívá regenerační potenciál vlastní krve k biorevitalizaci pleti. Ošetřená pokožka se zpevní a projasní, dojde k vyhlazení vrásek, hydrataci a celkovému prozáření pleti s pocitem omlazení o několik let.

Ošetření je ambulantní a trvá 20 – 30 minut. Nejprve se odebere malé množství krve do speciálního setu, následně se upraví pomocí centrifugy. Upravená čistá plazma včetně aktivovaných krevních destiček se šetrně jemnou jehlou aplikuje na určená místa či oblast.

Vyhladit vrásky je možné na obličeji či dekoltu nebo lze také vylepšit vzhled hřbetů rukou. Nejlepších výsledků se dosahuje při pravidelném ošetření 1× za 6 měsíců.

Vyzkoušejte plazmaterapii

  • Efektivní a zároveň velmi šetrná (autologní) metoda
  • Zřetelné omlazení již po první aplikaci
  • Krátká doba ošetření (20 – 30 minut)
  • Příznivá cena
  • Sterilní jednorázový set zajišťuje maximální bezpečnost ošetření
 
LÉKAŘSKÝ ÚKON
CENA
 Ošetření  od 4 700 Kč