Vybavení

Systém eMatrix je unikátním zařízením, které pomocí sublativní radiofrekvenční terapie potlačuje a léčí projevy stárnutí kůže. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti, od světlé až po vyloženě tmavou. V tomto má výhodu oproti laserové terapii, kterou nelze použít u opálené pleti. Díky možnosti nastavení hloubky a intenzity účinku se ošetření sublativní rejuvenací nedá srovnat s jiným ošetřením. Je mnohem všestrannější. Umožňuje nejen celkové neinvazivní vypnutí pleti, ale je vhodné k vyrovnání jizviček po akné, pigmentací a dokonce starých strijí.

Frakčním laserem odstraňujeme nehluboké vrásky, brousíme jizvy, pigmentové skvrny či jizvy po akné. Přístroj pracuje na principu vystřelování laserových paprsků ve tvaru mřížky do hlubších vrstev kůže. Díky tomu dochází k aktivaci obnovovacích pochodů v kůži a zvýšené tvorbě kolagenu. Není tak třeba brousit hluboké vrstvy kůže, což bývalo nevýhodou starších typů laserů.

Tohoto biostimulačního laseru využíváme při hloubkovém čištění pokožky laserovou pleťovou maskou.

sluzby-biostimulace-softlaser-b

Přístroj využíváme k šetrné a bezbolestné redukci ochlupení, rozšířených žilek, kožních pigmentací, omlazení – fotorejuvenaci.

sluzby-gentlelase-b

Erbiový laser poslední generace od firmy Fotona využíváme k vyrovnávání kožních nerovností. Ošetření erbiovým laserem, který je k pokožce velmi šetrný, provádíme počítačem řízenou vaporizaci – odpaření jednotlivých vrstviček pokožky v tisícinách milimetru. Tímto způsobem lze odstranit libovolnou nezhoubnou kožní nerovnost jako jsou bradavice, znaménka, fibromy, sluneční skvrny atd. Výhodou tohoto ošetření je, že nezanechává klasickou jizvu, jako po operačním odstranění.

sluzby-erbiovy-laser-b

Tento přístroj využíváme při biostimulaci. Laserovým paprskem pokryje plochu až 30 × 30 cm, čímž se ošetření pro pacienta výrazně zkrátí.

V laserovém centru naší kliniky pracujeme s nejvýkonnějším laserem firmy Quanta System Ultralight. Je to kombinace tří laserů Q-spínaného NdYAG laseru, doublefrekvenčního KTP Nd:YAG laseru a Nd:YAG laseru. Tento přístroj umožňuje klientům zbavit se nechtěné tetováže, pigmentací a žilek s vynikajícími klinickými výsledky. Zvládne bezpečné a efektivní odstranění i těch nejhlubších a nejkomplikovanějších tetování.

sluzby-quanta-systems-ultralight-laser-b

Jedná se o velmi slabý RTG přístroj. Celotělový denzitometr používáme k diagnostice osteoporózy.

sluzby-diagnostika-osteoporozy-denzitometr-b

Carbomed je přístoj vyvinutý speciálně pro metodu tzv. karboxyterapie, prováděné za účelem zpevnění a vyhlazení kůže. Přístrojem je velmi šetrně aplikován medicinální plyn – ošetření je tak rychlé, bezpečné a jen minimálně bolestivé.

sluzby-karboxyterapie-b

Pomocí tohoto přístroje provádíme lymfodrenáže. Je určen pro sekvenční kompresivní drenáž fungující na principu presoterapie – tlakových vln. Speciální návleky, do kterých je vháněn vzduch, se nafukují a vytlačují lymfu z periferie do centra a zpět. Drenáž tak probíhá tlakovou vlnou, zprůchodňuje lymfatické cévy a pomáhá odtoku toxických látek zadržených v těle.

sluzby-lymfodrenaze-b

Diodového laseru využíváme při operacích křečových žil.

 

sluzby-operace-krecovych-zil-diodovy-laser-b

Sondu používáme při odstraňování hemoroidů moderní metodou HAL-RAR.

 

sluzby-hemoroidy-hal-rar-b